Ing. arch. MARTIN ŠVEC
Radnice a kulturní centrum Kohoutovice

Soutěžní návrh na novou budovu kulturního centra a úřadu městské části v Brně Kohoutovicích. Dům napůl v přírodě a napůl mezi panely - na nejvýše položeném sídlišti v Brně. Jako inspirace posloužily výrazné kohoutovické stavby - věžový vodojem a vyhlídková kavárna Grand Prix.

Nová škola Chýně

Soutěžní návrh na stavbu nové základní školy v obci Chýně u Prahy. Není to jen škola, je to také nové náměstí v zeleném srdci obce. Je to i nové kulturní a sportovní centrum s knihovnou, kulturním sálem, bazénem a víceúčelovou halou.

Rekonstrukce památníku Tomáše Bati

Návrh vytvořený na mezinárodním workshopu ve Zlíně. Spolupráce: Dimitri Egonov a Veselina Filipova. Úprava dnešního domu umění poznamenaného necitlivými přístavbami a celková revitalizace přiléhajícího náměstí. Více se dozvíte v přiložené pdf prezentaci.

Polyfunkční dům ve Valašském Meziříčí

Tento dům s převahou bydlení vnáší do poněkud děravého centra Valašského Meziříčí oživení. Vzniká na místě původního parkoviště, vytváří na něm protiváhu Náměstí. Nejen dům, ale i rušný setkávací bod s vodním prvkem a plný zeleně.

Černopolní terasa | mateřská školka

Návrh přeměny kasáren Provazníkova na nové centrum Černých polí | mateřská školka sloužící novým 2000 obyvatelům | autorský tým: Martin Švec, Adam Resl, Martina Dohnalová

 ©2006-2022 Martin Švec | Napište mi | Tento web nepoužívá cookies